HALA PNEUMATYCZNA W KOZIENICACH OTWARTA

Hala pneumatyczna w Kozienicach jest już otwarta !!! We wtorek 8 listopada o godz. 17:00 uroczyście otwarto i przekazano do eksploatacji halę pneumatyczną zadaszającą boisko sportowe w Kozienicach. Balon piłkarski przekrywająca boisko z sztucznej trawy o powierzchni ponad 7 tyś m2  znajduje się w  Zespole Szkół Nr 1 ul. Warszawskiej 72 w Kozienicach. Obiekt sportowy wykonany jest w technologii linowej i jest jedyną halą piłkarską tego typu w powiecie.Liczymy, że ta fantastyczy balon piłkarski  stanie się furtką do wspaniałych karier dla wielu młodych sportowców.

Jak dotąd, Interhall jest  największym w Polsce producentem hal  przykrywających obiekty sportowe.  Hale naszej produkcji stanowią nowoczesny sposób na zadaszenie zewnętrznych obiektów sportowych i przykrywają boiska piłkarskie wielu klubów ekstraklasy, jak np. Legia Warszawa czy Jagiellonia Białystok.

Czy hala pneumatyczna do dobre rozwiązanie dla Twojej inwestycji?

Hala pneumatyczna to idelane rozwiązanie do sezonowego lub stałego pokrycia jednego lub większej liczby boisk piłkarskich. Montaż i demontaż obiektu sportowego to błyskawiczne procesy. W skrócie- inwestor w dowolnym momencie może zaplanować prace związane z przykryciem lub odkryciem boiska.

Membrany które posiada hala pneumatyczna doskonale izolują od zewnętrznych niesprzyjających warunków atmosferycznych, zapewniając użytkownikom optymalne warunki do gry.

Budowa hal piłkarskich tego typu jest naszą specjalnością. Wdrożone przez nas innowacyjne technologie  czynią nas wiodącym producentem hal pneumatycznych na rynku.

Bądź co bądź innowacyjne podejście do budowy przestrzeni przyczynia się do rozwoju lokalnej społeczności. Dodatkowo jest to  miejsce aktywności sportowej i rekreacyjnej, ale także centrum kulturalne, które integruje ludzi .  Inwestycje w nowoczesną infrastrukturę przynoszą korzyści społeczności, podnosząc jakość życia i kultury w regionie. Faktem jest, że hala pneumatyczna w Kozienicach stanowi inspirację dla innych społeczności, pokazując, że innowacje w budownictwie mogą stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu składamy serdeczne podziękowania , a użytkownikom życzymy wielu wspaniałych sportowych emocji

 

Więcej o hali pneumatycznej w Kozienicach znadziesz tutaj :https://kozienice24.pl/audio-zdjecia-inwestycja-za-blisko-3-miliony-zlotych-oficjalnie-otwarta/